Inloggen
Offertelijst
Winkelmandje
Welke lengte heeft u nodig?
/
U heeft 0 stuks nodig voor 0 euro incl. BTW
Stuur mij een offerteZet op verlanglijstje
Hulp nodig bij artikelkeuze?
Uit voorraad leverbaar
Toevoegen aan favorieten
  • Artikelomschrijving & specificaties
  • Documenten
  • Veel gestelde vragen
  • Gerelateerde artikelen

Barcode

Artikelomschrijving

Een UCS pigtail heeft een primaire coating (900µm) in de kleur blauw.
De kleur van de primaire coating is gelijk aan de kleur van de secundaire coating.

Elke verpakking bevat een individueel meetprotocol.

Vezeltype 62,5/125.

Specificaties

MerkUCS
CategorieOpruiming Glasvezel Pigtails / Patchcords
ArtikelcodeU11L0XXPBLA0200
VerpakkingStuk(s)
Type vezelMultimode 62.5/125
AdertypeSemi tight
KnikbeschermingstuleGeklemd
CategorieOM1
ConnectortypeLC
APC-uitvoeringNee
Lengte2 Meter

Gerelateerde artikelen

UCS Adapter MM, LC/PC, quad, beige (OM1 / OM2)
Artikelnummer: U32L0L0QBGF0000

Stel een vraag over dit artikel

         

Winkelmandje

Offertelijst

Wis filters

Filter

Annuleren
Bevestigen