Inloggen
Offertelijst
Winkelmandje

mini Breakout kabel 12-voudig SM SC/PC-LC/PC

Welke lengte heeft u nodig?
/
U heeft 0 stuks nodig voor 0 euro incl. BTW
Stuur mij een offerteZet op verlanglijstje
Productinformatieblad
Hulp nodig bij artikelkeuze?
Op aanvraag
Toevoegen aan favorieten
  • Artikelomschrijving & specificaties
  • Documenten
  • Veel gestelde vragen

Barcode

Artikelomschrijving

12v Distributie kabel met 1.6mm tubing

G657A1 Singlemode
Zijde A : SC/UPC
Zijde B: LC/UPC

Diverse lengten en aantal vezels op aanvraag.
Vezels te identificeren d.m.v. specifieke labels of via nummers

Documenten

Specificaties

MerkUCS
CategoriePrefab glasvezelkabel
ArtikelcodeTLBO12SCLCX
VerpakkingStuk(s)
Aantal vezels12
MantelkleurGeel
KnikbeschermingstuleGeklemd
CategorieOS2
KabeltypeDistributie
Connectortype uiteinde 1SC
Connectortype uiteinde 2LC
APC-uitvoeringNee

Stel een vraag over dit artikel

         

Winkelmandje

Offertelijst

Wis filters

Filter

Annuleren
Bevestigen