Inloggen
Offertelijst
Winkelmandje

UCS Breakoutkabel 8v. LC/APC-LC/APC OS2

Welke lengte heeft u nodig?
/
U heeft 0 stuks nodig voor 0 euro incl. BTW
Stuur mij een offerteZet op verlanglijstje
Productinformatieblad
Hulp nodig bij artikelkeuze?
Toevoegen aan favorieten
  • Artikelomschrijving & specificaties
  • Documenten
  • Veel gestelde vragen

Barcode

Artikelomschrijving

UCS BO 8v. LC/APC SM

G657A1 Singlemode Grade B
Zijde A : LCAPC
Zijde B: LC/APC
Indoor/outdoor kabel, glass yarn inside, rodent proof
Inclusief fanout kits

Diverse lengten en aantal vezels op aanvraag.

Documenten

Specificaties

MerkUCS
CategoriePrefab glasvezelkabel
Artikelcode227575000
VerpakkingStuk(s)
Aantal vezels8
MantelkleurGeel
KnikbeschermingstuleGeklemd
CategorieOS2
KabeltypeBreakout
Connectortype uiteinde 1LC
Connectortype uiteinde 2LC
APC-uitvoeringJa

Stel een vraag over dit artikel

         

Winkelmandje

Offertelijst

Wis filters

Filter

Annuleren
Bevestigen