Inloggen
Offertelijst
Winkelmandje

UCS Patchkabel ST/PC-ST/PC Duplex OM1 20m OP=OP

Welke lengte heeft u nodig?
/
U heeft 0 stuks nodig voor 0 euro incl. BTW
Stuur mij een offerteZet op verlanglijstje
Hulp nodig bij artikelkeuze?
Uit voorraad leverbaar
Toevoegen aan favorieten
  • Artikelomschrijving & specificaties
  • Documenten
  • Veel gestelde vragen

Barcode

Artikelomschrijving

ST/PC - ST/PC 62,5/125 duplex 20m

Specificaties

MerkUCS
CategorieOpruiming Glasvezel Pigtails / Patchcords
Artikelcode293333200
VerpakkingStuk(s)
Aantal vezels2
MantelkleurOranje
CategorieOM1
KabeltypeDuplex
Connectortype uiteinde 1ST
Connectortype uiteinde 2ST
Lengte20 Meter

Stel een vraag over dit artikel

         

Winkelmandje

Offertelijst

Wis filters

Filter

Annuleren
Bevestigen