Inloggen
Offertelijst
Winkelmandje

UCS ST/PC-LC/PC DX OM3 l=5m aqua OM3 ST/PC - LC/PC 50/125 duplex 5m

Welke lengte heeft u nodig?
/
U heeft 0 stuks nodig voor 0 euro incl. BTW
Stuur mij een offerteZet op verlanglijstje
Hulp nodig bij artikelkeuze?
Uit voorraad leverbaar
Toevoegen aan favorieten
  • Artikelomschrijving & specificaties
  • Documenten
  • Veel gestelde vragen

Barcode

Artikelomschrijving

Geen artikelinformatie beschikbaar.

Specificaties

MerkUCS
CategorieOpruiming Glasvezel Pigtails / Patchcords
EAN CodeGSED
Artikelcode273339050
VerpakkingStuk(s)

Stel een vraag over dit artikel

         

Winkelmandje

Offertelijst

Wis filters

Filter

Annuleren
Bevestigen