Cookies bij cableconceptscenter.com

Cable Concepts Center is verplicht om u te informeren over het gebruik van cookies en soortgelijke technieken welke wij gebruiken op onze webshop met de volgende doeleinden:

Voor een volledig inzicht in welke cookies wij plaatsen kunt u onze privacyverklaring inzien
Door verder te gaan op onze webshop stemt u in met het plaatsen en gebruik van bovengenoemde technieken.

Ja, ik begrijp het
Inloggen
Glasvezeladapters

Glasvezeladapters gebouwbekabeling

Cable Concepts Center heeft een uitgebreid assortiment van Glasvezeladapters. Deze glasvezeladapters zijn in de in de categorieën; OM1 glasvezeladapter, OM2 glasvezeladapter, OM3 glasvezeladapter, OM4 glasvezeladapter en OS2 glasvezeladapter . Bij glasvezeladapter wordt er onderscheid gemaakt in singlemode, multimode, simplex & duplex. Deze glasvezeladapter vormen het assortiment van Cable Concepts Center voor de gebouwbekabeling. Heeft u nog vragen of wilt u nog meer informatie? Neem dan hier contact op met een van onze medewerkers.
Merken
Kleur
Geschikt voor vezeltype
Connectortype uiteinde 1
Connectortype uiteinde 2
Materiaal behuizing
APC-uitvoering
UPC-uitvoering
Bevestigingswijze
Materiaal huls
Filter
Pagina 1 van 3
  • 1
  • 2
  • 3
Weergave:
Sorteren:
Datwyler Adapter MM, LC/PC, duplex beige
Artikelnummer: 418513
Datwyler Adapter MM, SC/PC, duplex, metaal
Artikelnummer: 418522
Datwyler Adapter OM3, LC/PC, duplex turqoise
Artikelnummer: 418516
Datwyler Adapter OM3, LC/PC, quad, turquoise
Artikelnummer: 418518
Datwyler Adapter OM3, SC/PC, duplex, turqoise
Artikelnummer: 418510
Datwyler Adapter OM4, LC/PC, duplex, violet
Artikelnummer: 418531
Datwyler Adapter OM4, LC/PC, quad, violet
Artikelnummer: 418530
Datwyler Adapter OM4, SC/PC, duplex, violet
Artikelnummer: 418532
Datwyler Adapter OS2, LC/APC, duplex groen
Artikelnummer: 418515
Datwyler Adapter OS2, LC/APC, quad, groen
Artikelnummer: 418520
Datwyler Adapter OS2, LC/PC, duplex blauw
Artikelnummer: 418514
Datwyler Adapter OS2, LC/PC, quad, blauw
Artikelnummer: 418519
Datwyler Adapter OS2, SC/APC, duplex, groen
Artikelnummer: 418512
Datwyler Adapter OS2, SC/APC, simplex, groen
Artikelnummer: 418506
Datwyler Adapter OS2, SC/PC, duplex, blauw
Artikelnummer: 418511
Datwyler Adapter OS2, SC/PC, duplex, metaal
Artikelnummer: 418523
Diamond Adapter OS2, E2000/APC, simplex, groen, 0.1dB
Artikelnummer: 1013660
R&M Adapter OS2, E2000/APC, simplex, groen
Artikelnummer: R02E8XXSGNF0000
UCS Adapter MM, LC/PC, duplex, beige
Artikelnummer: U32L0L0DBGF0000
UCS Adapter MM, LC/PC, quad, beige
Artikelnummer: U32L0L0QBGF0000
UCS Adapter MM, SC/PC, duplex, beige
Artikelnummer: U32S0S0DBGF0000
UCS Adapter MM, SC/PC, simplex, beige
Artikelnummer: U32S0S0SBGF0000
UCS Adapter OM3 LC/PC duplex turquoise, flangeless
Artikelnummer: U13L0L0DAQN0000
UCS Adapter OM3, LC/PC, duplex, turquoise
Artikelnummer: U33L0L0DAQF0000
Weergave:
Sorteren:
Pagina 1 van 3
  • 1
  • 2
  • 3
Filter

Winkelmandje

Wis filters

Filter

Annuleren
Bevestigen