Inloggen
Offertelijst
Winkelmandje

Datwyler Pigtailset OM4, SC/PC, 2m 12 stuk(s)

Welke lengte heeft u nodig?
/
U heeft 0 stuks nodig voor 0 euro incl. BTW
Vezeltype
Stuur mij een offerteZet op verlanglijstje
Hulp nodig bij artikelkeuze?
Uit voorraad leverbaar
Toevoegen aan favorieten
  • Artikelomschrijving & specificaties
  • Documenten
  • Veel gestelde vragen
  • Gerelateerde artikelen

Barcode

Artikelomschrijving

Een Datwyler Pigtailset bestaat uit 12 pigtails gekleurd volgens de kleurcode IEC 60304,
rood, groen, blauw, geel, wit, grijs, bruin, violet, turquoise, zwart, oranje en roze.

Vezeltype OM3 , OM4

Elk setje is verpakt in een polybag en bevat een individueel meetprotocol.

Documenten

Specificaties

MerkDatwyler
CategoriePigtails
Artikelcode421145
Verpakking12 stuk(s)
Type vezelSinglemode
AdertypeSemi tight
KnikbeschermingstuleGeklemd
CategorieOM4
ConnectortypeSC
APC-uitvoeringNee
Lengte2 Meter

Stel een vraag over dit artikel

         

Winkelmandje

Offertelijst

Wis filters

Filter

Annuleren
Bevestigen