Inloggen
Offertelijst
Winkelmandje
2023- next-group-gebouw-glasvezel-pigtails

Pigtails voor jouw glasvezel bekabelingsproject

Sta je op het punt om in een gebouw een glasvezel bekabelingsproject uit te voeren? Dan heb je een kwalitatief hoogwaardige pigtail nodig. Iedere glasvezel professional werkt met pigtails die minimaal Grade B zijn.

Lees meer...
Merken
Categorie
Connectortype
Getuned
Filter
Pagina 1 van 2
  • 1
  • 2
Weergave:
Sorteren:
UCS Pigtailset MM, LC/UPC, 2m 12 stuk(s)
Artikelnummer: UXXL0XXPCSA0200
UCS Pigtailset OS2, LC, 2m 12 stuk(s)
Artikelnummer: U02LXXXPCSA0200
UCS Pigtailset MM, SC/UPC, 2m 12 stuk(s)
Artikelnummer: UXXS0XXPCSA0200
UCS Pigtailset OS2, SC, 2m 12 stuk(s)
Artikelnummer: U02SXXXPCSA0200
UCS Pigtailset MM, ST/UPC, 2m 12 stuk(s)
Artikelnummer: UXXT0XXPCSA0200
UCS Pigtailset OS2, ST/UPC, 2m 12 stuk(s)
Artikelnummer: U02T0XXPCSA0200
Datwyler Pigtailset OS2, LC, 2m 12 stuk(s)
Artikelnummer: 4233SM
Datwyler Pigtailset OS2, SC, 2m 12 stuk(s)
Artikelnummer: 4211SM
Datwyler Pigtailset OM3, ST/PC, 2m 12 stuk(s)
Artikelnummer: 422242
R&M Pigtailset OS2, E2000/APC8, 0,1dB, 2m 12 stuk(s)
Artikelnummer: R02E6XXPCSA0200
Diamond Pigtail OS2, E2000/APC, 0,1dB 2m, kleur wit
Artikelnummer: 1040109
Datwyler Pigtail, OS2, E2000/APC
Artikelnummer: 428821
UCS Pigtail OS2, LC, 2m, geel
Artikelnummer: U02LXXXPYEA
UCS Pigtail MM, LC/UPC, 2m
Artikelnummer: UXXL0XXPMM
UCS Pigtail OS2, SC, 2m, geel
Artikelnummer: U02SXXXPYEA
UCS Pigtail MM, SC/UPC, 2m
Artikelnummer: UXXS0XXPXX
UCS Pigtail MM, ST/UPC, 2m
Artikelnummer: UXXT0XXPXX
UCS Pigtail OS2, ST/UPC, 2m, geel
Artikelnummer: U02T0XXPYEA0200
Datwyler Pigtail MM, LC/PC, 2m
Artikelnummer: 4233PXX
Datwyler Pigtail OS2, LC/PC, 2m, geel
Artikelnummer: 423321
Datwyler Pigtail MM, SC/PC, 2m
Artikelnummer: 4211PXX
Datwyler Pigtail, OS2 SC/PC, 2m, geel
Artikelnummer: 421121
Weergave:
Sorteren:
Pagina 1 van 2
  • 1
  • 2
Filter

De voordelen van pigtails voor glasvezel

Met pigtails voor gebouwbekabeling ben jij in staat om snel en nauwkeurig duurzame glasvezelverbindingen te creëren. Deze kleine maar krachtige connectoren spelen een cruciale rol in het verbinden van glasvezelkabels en apparatuur. Of je nu werkt aan netwerkuitbreiding, dataoverdracht of andere toepassingen, hoogwaardige pigtails zorgen voor stabiele connectiviteit.

De pigtails zijn gebruiksvriendelijk verpakt en hoogwaardig geproduceerd. Er zijn veel varianten bij ons beschikbaar dus kies eenvoudig de juiste pigtail voor jouw specifieke eisen. Zo kun je met vertrouwen je project uitvoeren, wetende dat je de beste verbindingen tot stand brengt.

Bestel je pigtails snel en voordelig bij ons

Verlies geen tijd en ontdek hoe onze pigtails jouw glasvezel bekabelingsproject naar een hoger niveau kunnen tillen. Met hun precisie en betrouwbaarheid zorgen ze ervoor dat jouw verbindingen een lage demping hebben. Ga vandaag nog aan de slag en maak van jouw project een succes met onze pigtails!

Vragen?

Heb je vragen of zitten de juiste pigtails er niet bij? Neem gerust contact met ons op.

Winkelmandje

Offertelijst

Wis filters

Filter

Annuleren
Bevestigen