Inloggen
Offertelijst
Winkelmandje

TREND Networks SFP 1000BASE-SX glasvezelpakket tbv.SignalTek,NaviTek,Lanxplorer

Welke lengte heeft u nodig?
/
U heeft 0 stuks nodig voor 0 euro incl. BTW
Stuur mij een offerteZet op verlanglijstje
Hulp nodig bij artikelkeuze?
Neem contact op voor actuele voorraad
Toevoegen aan favorieten
  • Artikelomschrijving & specificaties
  • Documenten
  • Veel gestelde vragen
  • Gerelateerde artikelen

Barcode

Artikelomschrijving

De IDEAL Networks MGKLX2 1000BASE-LX Fiber Optic Kit bevat 1310nm SFP (Small Form factor Pluggable) LX transceiver, LC/LC en LC/SC duplex single mode patchkabels en SC/SC duplex adapter.
Deze SFP-module is een accessoire voor SignalTEK NT, NaviTEK NT Pro en LanXPLORER Pro.
Het is compact, lichtgewicht en in het veld veranderlijk.

Specificaties

MerkTrend Networks
CategorieTrend toebehoren
EAN Code783250734771
ArtikelcodeMGKLX2
VerpakkingStuk(s)

Stel een vraag over dit artikel

         

Winkelmandje

Offertelijst

Wis filters

Filter

Annuleren
Bevestigen