Cookies bij cableconceptscenter.com

Cable Concepts Center is verplicht om u te informeren over het gebruik van cookies en soortgelijke technieken welke wij gebruiken op onze webshop met de volgende doeleinden:

Voor een volledig inzicht in welke cookies wij plaatsen kunt u onze privacyverklaring inzien
Door verder te gaan op onze webshop stemt u in met het plaatsen en gebruik van bovengenoemde technieken.

Ja, ik begrijp het
Inloggen

Diamond

Next-brand-diamond

Diamond producten

Diamond is producent van hoogwaardige precisieconnectoren voor glasvezelnetwerken. Dit is ook terug te zien in de slogan Diamond ‘The fiber meeting’. Het bedrijf is marktleider en werkzaam in de outdoor-, data-industriële- en telecombranche. Verder zijn ze wereldwijd actief vanuit 9 dochterondernemingen en meer dan 40 vestigingen. Cable Concepts Center heeft het Diamond-assortiment gedeeltelijk op de webshop staan (voornamelijk adapters en pigtails). Maar er is meer. Neem voor het overige assortiment gerust contact op met onze specialisten.
Merken
Kleur
Categorie
Categorie
Geschikt voor vezeltype
Type
Type
Vezelklasse
Connectortype uiteinde 1
Connectortype
Connectortype uiteinde 1
Connectortype uiteinde 2
APC-uitvoering
Connectortype uiteinde 2
Lengte
Materiaal behuizing
Connector type
APC-uitvoering
Getuned
APC-uitvoering
Aantal hoogte-eenheden
Lengte
UPC-uitvoering
Kleur
Materiaal huls
Filter
Weergave:
Sorteren:
Diamond Adapter OS2, E2000/APC, simplex, groen, 0.1dB
Artikelnummer: 1013660
Diamond Adapter OS2, SC/APC, simplex, groen OP=OP
Artikelnummer: 1015032
Diamond Pigtail OS2, E2000/APC, 0,1dB 2m
Artikelnummer: 1040109
Diamond Pigtailset OS2, E2000/APC, 2m,
Artikelnummer: 1084776
Diamond SC/PC - pigtail 9/125  3mm  2m
Artikelnummer: 250500020
Diamond SC/PC - pigtail 9/125  3mm  5m
Artikelnummer: 250500050
Diamond XTREME-VLF-Koffer 1xSM (1000m)
Artikelnummer: S1V700012000000
Diamond XTREME-VLF-KOFFER 3xSM (250m, 500m, 1000m)
Artikelnummer: S3V777004091200
Weergave:
Sorteren:
Filter

Diamond

Connecting the dots


Diamond is opgericht in 1958, met de precisiebewerking van ultraharde materialen, zoals robijn, saffier, wolfraamcarbide en diamant. Deze werden gebruikt voor de productie van zeer nauwkeurige technische componenten. Die ervaring zorgde voor de basis van expertise van het bedrijf op het gebied van precisiebewerking en volumeproductie. Expertise die door Diamond in de loop der jaren systematisch is geperfectioneerd en uitgebreid. Vanaf 1979 richtte Diamond zich op het gebied van glasvezel. De rest is historie. Inmiddels zijn ze uitgegroeid tot een internationaal gerenommeerde innovator in de industrie.


Wat zijn Diamond’s belangrijkste producten voor glasvezel (fibre optics)?


> Connectoren en adapters

Diamond Fiber Optic-patchkabels en -assemblages worden aangesloten op verschillende kabeltypes en -structuren en zijn geschikt voor een groot aantal toepassingen. We hebben het dan over gecontroleerde en ongecontroleerde omgevingen, waarin stof en temperatuursschommelingen een rol spelen.

> Systeemaccessoires

De systeemaccessoires van Diamond omvatten onder meer: signaalverzwakkers (attenuators), hybride patchcords, optische overgangsadapters (UGT), optische afsluitmodules (OTM), optische reflectoren (OGR), veelzijdige multiconnector-adaptersystemen (MAS, multifunctioneel adaptersysteem), universele ADT-UNI-interfaces, interfacemodules (IMOD) en koppelingen.

> Actieve glasvezelcomponenten

De FTTx-markt (Fiber To The Home) verandert voortdurend. Er is een groeiende vraag naar datasnelheid en verschillende diensten vereisen nieuwe bekabelingsontwerpen.

Nadat glasvezeltechnologie oorspronkelijk beperkt was tot een backbone-functie voor het basisnetwerk, wordt het steeds vaker gebruikt in kantoren, werk- en woonomgevingen.

Diamond biedt een uitgebreid assortiment actieve apparaten zoals converters, bruggen, schakelaars en transceivers. Ook hebben zij een softwarebeheertool voor de configuratie en bewaking van individuele apparaten.

> Glasvezel-gereedschap en veldinstrumenten

Het lekken van signaal is een van de grootste problemen van glasvezelnetwerken. Proactieve inspectie en reiniging van glasvezelconnectoren kan slechte signaalprestaties, schade aan apparatuur en netwerkuitval voorkomen.

Een videomicroscoopset bevat alle benodigde hulpmiddelen voor een goede inspectie en reiniging van de voorkant van de connector om optimale prestaties van de connector te garanderen. Maar denk ook aan meetapparatuur voor het controleren van glasvezelnetwerken en -aansluitingen. Of gereedschap voor het splicen van glasvezel- en kabelconnectoren en voor kabelreparatie. Handig zijn ook de ZEUS Fusion Field afsluitkits.


Diamond: kwaliteit en innovatie sinds 1958


Kwaliteit is van het grootste belang in glasvezel volgens Diamond. De transmissiemedium is dunner dan een mensenhaar, hierin worden toleranties gemeten in microns en nanometers, hierbij staat absolute precisie centraal. De producten en processen wordens sinds 1994 beheerst door een kwaliteitsmanagementsysteem dat ISO 9001 gecertificeerd is. De leveranciers van Diamond zijn vereist om te voldoen aan het QMS, hierdoor is de kwaliteit gegarandeerd van grondstof tot afgewerkt product. Verder is het testlaboratorium internationaal geaccrediteerd volgens ISO/IEC 17025 en door de Zwitserse accreditiatie dienst (SAS) gecertificeerd.

Diamond produceert en assembleert al sinds 1979 glasvezelconnectoren. Deze uitgebreide kennis maakt het mogelijk om voor moeilijke toepassingen de meest geschikte assemblage te leveren volgens ingewikkelde specificaties. Meer weten? Vraag het onze productspecialisten.

Winkelmandje

Wis filters

Filter

Annuleren
Bevestigen