Inloggen
Offertelijst
Winkelmandje

UCS Pigtailset OS2, SC/APC8, 2m 12 stuk(s)

Welke lengte heeft u nodig?
/
U heeft 0 stuks nodig voor 0 euro incl. BTW
Kies uw type
Stuur mij een offerteZet op verlanglijstje
Hulp nodig bij artikelkeuze?
Uit voorraad leverbaar
Toevoegen aan favorieten
  • Artikelomschrijving & specificaties
  • Documenten
  • Veel gestelde vragen
  • Gerelateerde artikelen

Barcode

Artikelomschrijving

Een UCS Pigtailset bestaat uit 12 pigtails (900µm) gekleurd volgens de kleurcode IEC 60304:
Rood, Groen, Blauw, Geel, Wit, Grijs, Bruin, Violet, Turquoise, Zwart, Oranje en Roze.
Elk setje is verpakt in een polybag en bevat een individueel meetprotocol.

Connector SC/UPC, SC/APC8 en SC/APC9

Vezeltype G657A1.

Documenten

Specificaties

MerkUCS
CategoriePigtails
ArtikelcodeU02S8XXPCSA0200
Verpakking12 stuk(s)
Type vezelSinglemode
AdertypeSemi tight
KnikbeschermingstuleGeklemd
CategorieOS2
ConnectortypeSC
APC-uitvoeringJa
Lengte2 Meter

Gerelateerde artikelen

UCS Adapter OS2, SC/PC, simplex, blauw
Artikelnummer: U30S0S0SBLF0000
UCS Adapter OS2, SC/PC, duplex, blauw
Artikelnummer: U30S0S0DBLF0000

Stel een vraag over dit artikel

         

Winkelmandje

Offertelijst

Wis filters

Filter

Annuleren
Bevestigen