Inloggen
Offertelijst
Winkelmandje

UCS Pigtailset OM1, ST/UPC, 2m 12 stuk(s)

Welke lengte heeft u nodig?
/
U heeft 0 stuks nodig voor 0 euro incl. BTW
Vezeltype
Stuur mij een offerteZet op verlanglijstje
Hulp nodig bij artikelkeuze?
Uit voorraad leverbaar
Toevoegen aan favorieten
  • Artikelomschrijving & specificaties
  • Documenten
  • Veel gestelde vragen
  • Gerelateerde artikelen

Barcode

Artikelomschrijving

Een UCS Pigtailset bestaat uit 12 pigtails (900µm) gekleurd volgens de kleurcode IEC 60304:
Rood, Groen, Blauw, Geel, Wit, Grijs, Bruin, Violet, Turquoise, Zwart, Oranje en Roze.

Elk setje is verpakt in een polybag en bevat een individueel meetprotocol.

Vezeltype OM1, OM2, OM3 en OM4 

Documenten

Specificaties

MerkUCS
CategoriePigtails
EAN Code8721127300809
ArtikelcodeU11T0XXPCSA0200
Verpakking12 stuk(s)
Type vezelMultimode 62.5/125
AdertypeSemi tight
KnikbeschermingstuleGeklemd
CategorieOM1
ConnectortypeST
APC-uitvoeringNee
Lengte2 Meter

Gerelateerde artikelen

Stel een vraag over dit artikel

         

Winkelmandje

Offertelijst

Wis filters

Filter

Annuleren
Bevestigen