Inloggen
Offertelijst
Winkelmandje

UCS Pigtail OM2, LC/UPC, 2m, oranje

Welke lengte heeft u nodig?
/
U heeft 0 stuks nodig voor 0 euro incl. BTW
Vezeltype
Stuur mij een offerteZet op verlanglijstje
Hulp nodig bij artikelkeuze?
Vandaag besteld is binnen 14 werkdag(en) geleverd*
Toevoegen aan favorieten
  • Artikelomschrijving & specificaties
  • Documenten
  • Veel gestelde vragen
  • Gerelateerde artikelen

Barcode

Artikelomschrijving

Een UCS pigtail heeft een primaire coating (900µm) in de kleur wit.
De kleur van de primaire coating is gelijk aan de kleur van de secundaire coating.

Elke verpakking bevat een individueel meetprotocol.

Vezeltype OM2, OM3, OM4, OM5

Documenten

Specificaties

MerkUCS
CategoriePigtails
EAN Code8721127300799
ArtikelcodeU12L0XXPORA0200
VerpakkingStuk(s)
Type vezelMultimode 50/125
AdertypeSemi tight
KnikbeschermingstuleGeklemd
CategorieOM2
ConnectortypeLC
APC-uitvoeringNee
Lengte2 Meter

Gerelateerde artikelen

Stel een vraag over dit artikel

         

Winkelmandje

Offertelijst

Wis filters

Filter

Annuleren
Bevestigen