Cookies bij cableconceptscenter.com

Cable Concepts Center is verplicht om u te informeren over het gebruik van cookies en soortgelijke technieken welke wij gebruiken op onze webshop met de volgende doeleinden:

Voor een volledig inzicht in welke cookies wij plaatsen kunt u onze privacyverklaring inzien
Door verder te gaan op onze webshop stemt u in met het plaatsen en gebruik van bovengenoemde technieken.

Ja, ik begrijp het
Inloggen

UCS Pigtailset OM3, SC/UPC, 2m 12 stuk(s)

Welke lengte heeft u nodig?
/
U heeft 0 stuks nodig voor 0 euro incl. BTW
Stuur mij een offerteZet op verlanglijstje
Hulp nodig bij artikelkeuze?
Uit voorraad leverbaar
Toevoegen aan favorieten
  • Artikelomschrijving & specificaties
  • Documenten
  • Veel gestelde vragen
  • Gerelateerde artikelen

Artikelomschrijving

Een UCS Pigtailset bestaat uit 12 pigtails gekleurd volgens de kleurcode IEC 60304,
rood, groen, blauw, geel, wit, grijs, bruin, violet, turquoise, zwart, oranje en roze.

Elk setje is verpakt in een polybag en bevat een individueel meetprotocol.

Vezeltype 50/125

Documenten

Specificaties

MerkUCS
CategoriePigtails
ArtikelcodeU13S0XXPCSA0200
Verpakking12 stuk(s)
TypeAderpigtail
KnikbeschermingstuleGeklemd
CategorieOM3
ConnectortypeSC
APC-uitvoeringNee
Lengte2 Meter

Gerelateerde artikelen

UCS Adapter OM3, SC/PC, duplex, turquoise
Artikelnummer: U33S0S0DAQF0000
UCS Adapter OM3, SC/PC, simplex, turquoise
Artikelnummer: U33S0S0SAQF0000

Stel een vraag over dit artikel

         

Winkelmandje

Wis filters

Filter

Annuleren
Bevestigen