Inloggen
Offertelijst
Winkelmandje

UCS Pigtail OS2, LC/UPC, 2m, geel

Welke lengte heeft u nodig?
/
U heeft 0 stuks nodig voor 0 euro incl. BTW
Kies uw type
Stuur mij een offerteZet op verlanglijstje
Hulp nodig bij artikelkeuze?
Uit voorraad leverbaar
Toevoegen aan favorieten
  • Artikelomschrijving & specificaties
  • Documenten
  • Veel gestelde vragen
  • Gerelateerde artikelen

Barcode

Artikelomschrijving

Een UCS pigtail heeft een primaire coating (900µm) in de kleur geel.
De kleur van de primaire coating is gelijk aan de kleur van de secundaire coating.
Pigtails kunnen afzonderlijk worden besteld.
Elke verpakking bevat een individueel meetprotocol.

Connector LC/UPC, LC/APC8, LC/APC9
(op aanvraag ook LC/UPC 90° variant beschikbaar) 

Vezeltype G657A1.

Specificaties

MerkUCS
CategoriePigtails
EAN Code8721127300396
ArtikelcodeU02L0XXPYEA0200
VerpakkingStuk(s)
Type vezelSinglemode
AdertypeSemi tight
KnikbeschermingstuleGeklemd
CategorieOS2
ConnectortypeLC
APC-uitvoeringNee
Lengte2 Meter

Gerelateerde artikelen

UCS Adapter OS2, LC/PC, duplex, blauw
Artikelnummer: U30L0L0DBLF0000
UCS Adapter OS2, LC/PC, quad, blauw
Artikelnummer: U30L0L0QBLF0000

Stel een vraag over dit artikel

         

Winkelmandje

Offertelijst

Wis filters

Filter

Annuleren
Bevestigen