Radiodetection RD510 Leidingzoeker & Standaard drukgepulseerde Watertransmitterset (4 bar)

Zet op verlanglijstje
Productinformatieblad
Hulp nodig bij artikelkeuze?
Neem contact op voor actuele voorraad
Toevoegen aan favorieten
  • Franco geleverd vanaf € 495,-
    (In Nederland, aan vaste wal)
  • Artikel op voorraad? Verzending binnen 24 uur
  • Vragen? Wij staan voor je klaar
  • Artikelomschrijving & specificaties
  • Documenten

Artikelomschrijving

Inclusief RD510 Water Pipe Locator & Water Leak Detector Kit en de RD510 Pulsed Water Transmitter met Standaard Druk Water Ventiel (4 bar) Kit

Waterlekkage is wereldwijd een groot probleem.
Identificeer en lokaliseer efficiënt lekken in ondergrondse waterleidingen met een veelzijdig alles-in-één apparaat.

Lekken in waterleidingen leiden tot aanzienlijk waterverlies en hogere operationele kosten en belemmeren duurzaam waterbeheer. Hoewel kunststof buizen een veilig, sterk en flexibel alternatief zijn voor traditionele materialen, vormt hun niet-metalen aard een uitdaging voor de ondergrondse lokalisatie ervan. Dit kan onderhoud, reparatie en vervanging bemoeilijken, wat invloed heeft op de efficiëntie van de waterinfrastructuur.
De RD510 waterleidingzoeker en lekdetector is ontworpen voor onderhouds- en reparatiewerkzaamheden en helpt u lekken met precisie te lokaliseren, tot 5(*) meter diep.

(*) Het werkelijke bereik hangt af van de bodemsamenstelling en het buismateriaal


Eigenschappen:

Gebruiksvriendelijke bediening : Eenvoudig te gebruiken, draagbare bedieningseenheid met 7 inch kleurentouchscreen.
Hooggevoelige microfoon: Grondmicrofoon met telescopische paal voor nauwkeurige detectie.
Comfortabele hoofdtelefoon: Uitgerust met een standaard audioaansluiting voor naadloos helder geluid.
Veelzijdige metalen pen: Vergroot de bruikbaarheid in zachte grond.
Ruisonderdrukking: Banddoorlaatfilter om storende achtergrondruis te minimaliseren.
Gepulseerde waterzender: Levert een traceerbare puls naar de doelleiding.
Aanpasbaar: Gepulseerde waterkleppen voor de meeste omgevingen (4 of 10 bar).


Documenten

Specificaties

MerkRadiodetection
CategorieRadiodetection kabelzoeker
Artikelcode10/RD510-KIT-STD
EenheidStuk(s)