Inloggen
Offertelijst
Winkelmandje

Jan en Resul stellen zich voor

Jan en Resul stellen zich voor
Geplaatst op 13-5-2024 door Karin Kappers

Jan, International Sales Manager Duitsland, maakt sinds 1 mei deel uit van ons team

Je kan hem treffen op de beurs AngaCom in Keulen. Met 35 jaar ervaring in de telecomindustrie brengt Jan een schat aan kennis en expertise mee. Met zijn netwerk en ervaring opent hij deuren die helpen in de ontwikkeling om te groeien tot een partner voor toekomstige klanten. “Voor het behalen van succes zijn plezier hebben, samenwerken als een team en een betrouwbare partner zijn voor klanten, essentieel. Niet alleen voor het succes op korte termijn, want het draagt ook bij aan het opbouwen van duurzame relaties. Ik houd van echte ‘niets doen’ vakanties. En ook al ben ik geen echte sporter, het is voor mij belangrijk om elke dag minimaal 30 tot 45 minuten te wandelen. Dat houdt je fris en monter.”

Resul, Business Development Manager Duitsland, maakt vanaf 1 juni aanstaande deel uit van ons team

Je kan hem al treffen op de beurs in Keulen. “Succes motiveert”, zegt Resul. “Zonder succes verlies je verlangen en ambitie. Je moet altijd van binnen branden om de volgende stap te zetten. En iedereen die ik spreek moet een tevreden gevoel hebben na een gesprek of een deal, waarbij het niet uitmaakt of iemand bestelt of niet.” Resul haalt elke dag het beste uit de dag. Hij wil gewoon gas geven en vindt “dat het leven te kort is om lui te blijven liggen.”

Ontmoet Jan en Resul van 14 t/ 16 mei op de beurs AngaCom in Keulen.

Op de foto: Resul en Jan.

Winkelmandje

Offertelijst

Wis filters

Filter

Annuleren
Bevestigen