Inloggen
Offertelijst
Winkelmandje
2023- next-group-datacenters-glasvezel-attenuator

Glasvezel attenuators voor datacenters

Voor de datacenters zijn er attenuators verkrijgbaar in de multimode of singlemode variant. Kies uit de connectortypen ST/PC, LC/PC, LC/APC, SC/PC, SC/APC en E2000/APC. De sleeves van de glasvezel attenuators zijn gemaakt van keramiek. Voor de behuizing is er een keuze tussen kunststof en metaal. Daarnaast zijn de attenuators beschikbaar in de uitvoering UPC, APC8 en APC9. Heb je vragen, neem contact met ons op.

Merken
Kleur
Geschikt voor vezeltype
Connectortype uiteinde 1
Connectortype uiteinde 2
Filter
Weergave:
Sorteren:
UCS attenuator LC
Artikelnummer: 691851LC
UCS attenuator SC
Artikelnummer: 691852SC
Amphenol attenuator SM FC/PC 10dB (op=op)
Artikelnummer: 698001110
Weergave:
Sorteren:
Filter

Winkelmandje

Offertelijst

Wis filters

Filter

Annuleren
Bevestigen